O nás

Prečo práve my?

J&P Allimpex je personálna agentúra s niekoľkoročnou tradíciou. Na personálnom trhu v Indii pôsobíme od roku 2014. Pre dosiahnutie vysoko kvalitného efektu a spoľahlivosti pre zamestnávateľov disponujeme širokou sieťou vlastných kancelárií v mestách Bombaj, Dillí, Bangalúr, Kochi, vďaka čomu dokážeme zabezpečiť kvalifikovaný personál z celého regiónu. V roku 2018 bola založená dcérska spoločnosť J&P Allimpex aj na Slovensku.

Našim cieľom je zabezpečiť pre zamestnávateľov dlhodobo kvalitné pracovné vzťahy medzi zamestnávateľom a personálom v oblasti zdravotníctva, stavebníctva , poľnohospodárstva, IT, výrobe a mnohých iných podľa individuálnych potrieb klientov. Zabezpečenie zamestnancov podľa špecifického odvetvia klienta je samozrejmosťou.

 

Čo ponúkame?

Kompletný výberový proces spojený s vyhľadávaním pracovnej sily v zahraničí a administratívne formality smerujúce k získaniu povolenia k pobytu v SR za účelom práce:

  • vyhľadanie a výber zamestnancov podľa požiadaviek klienta – Headhunting
  • zabezpečenie dokumentov k legálnemu zamestnaniu v EU
  • právne poradenstvo pre cudzincov ohľadom povolenia na pobyt, pracovného povolenia a založenia spoločnosti na Slovensku
  • ubytovacie služby pre zamestnancov
  • zabezpečenie celého vízového procesu
  • IT Outsorcing do zahraničia

Celý proces získania povolenia je vzhľadom na zákonné lehoty časovo pomerne náročný a zaberá cca 2-4 mesiace.

Cenové podmienky spolupráce sa dohadujú individuálne na základe požadovanej kvalifikácie a množstva sprostredkovaných zamestnancov. Neváhajte nás kontaktovať.